Zapisy

REJESTRACJA DLA UCZESTNIKÓW I ODWIEDZAJĄCYCH ZAKOŃCZONA!

Zasady wejścia na wydarzenie

Potwierdzeniem uczestnictwa w zlocie jest wypełnienie formularza oraz dokonanie wpłaty na konto za wybrane opcje. Uczestnicy, którzy chcą wjechać na teren wydarzenia muszą być zarejestrowani. Zasady rejestracji dostępne są tutaj

Osoby odwiedzające również obowiązuje rejestracja.

Pojazdy włoskie nie będą wpuszczane na teren zlotu bez zapisów.

ODWIEDZAJĄCY:

Wstęp dla odwiedzających wynosi 30 zł.  Rejestracja jest obowiązkowa dla dorosłych oraz dzieci powyżej 12 lat. W ramach biletu wstępu każdy odwiedzający otrzyma vouchery do wykorzystania w gastronomii na terenie zlotu. Samochód będzie można zostawić na parkingu dla gości na terenie Pałacu.

UCZESTNICY:

W skład pełnego pakietu zlotowego wchodzą:

  • vouchery do wykorzystania w gastronomii na terenie zlotu
  • identyfikatory (dla 2 osób)
  • materiały od sponsorów
  • numer startowy
  • pamiątkowe naklejki
  • unikalna pamiątka zlotu
  • pamiątkowe wino
  • indywidualna tabliczka na pojazd

Opłata zlotowa wynosi 150 zł. 

Opłata za udział w rajdzie nawigacyjnym wynosi 30 zł.

Limit załóg na rajd nawigacyjny to 40 załóg!

WSZYSTKIE MIEJSCA NA RAJD SĄ OBECNIE ZAKLEPANE. PROSZĘ DOPISYWAĆ W UWAGACH CHĘĆ WZIĘCIA UDZIAŁU I ZBUDUJEMY LISTĘ REZERWOWĄ.

Noclegi zorganizowane są w trzech różnych lokalizacjach. Cena zależna jest od wybranego miejsca. Wszystkie ceny są cenami za pokój ze śniadaniami dla danej liczby osób.

Wieczorem w sobotę na terenie Pałacu zostanie zorganizowana uroczysty bankiet. Wstęp na kolację będą mieli wyłącznie zapisani uczestnicy. Kolacja jest podawana w formie bufetu, który będzie uzupełniany przez 6h.  Zapewnione są woda, kawa, herbata oraz napoje bezalkoholowe na stołach. Koszt kolacji to 150zł/ os

Tegoroczne wzory koszulek zlotowych. Koszt 40 zł/ szt.

WZÓR W OPRACOWANIU

Rozmiarówka: męskie, damskie, dziecięce

Formularz wylicza należną kwotę za zlot.

Płatności realizowane są przez system DotPay. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany/a do systemu płatności. Jeśli nie zrealizujesz wpłaty od razu, w mailu z potwierdzeniem zapisu masz link do wykonania przelewu. W przypadku rezerwacji noclegów opłata musi być wykonana w maksymalnie 2 dni od daty zapisu, w przeciwnym wypadku jest anulowana.

Dane zbierane są wyłącznie do celów rejestracji i wypełnienia pisemnych formularzy zgłoszeniowych. Informacje nie będą przekazywane osobom trzecim ani sponsorom!

Pełny regulamin płatności dostępny jest tutaj. Zapisując się daklarujesz zapoznanie się z regulaminem i jego przyjęcie.

Pytania? Wątpliwości? Proszę kierować na email kontaktowy: zlot@forzaitalia.pl

Klauzula informacyjna COVID19