FAQ

Zbieramy tutaj najczęściej występujące pytania, które zadajecie w komunikacji z nami:

Dlaczego formularz zapisów jest taki długi?

Dane zbierane w formularzu zostaną przeniesione do zgłoszeń, które będą podpisywanie w trakcie rejestracji w biurze zlotu. W ten sposób rejestracja przebiegnie znacznie szybciej niż jakbyś miał/a to wypełniać na miejscu oczekując w kolejce…

Jaki jest numer konta do wpłat?

Wpłaty są realizowane przez system DotPay, do którego przekierowanie następuje po wypełnieniu formularza. W mailu dostaniesz potwierdzenie zapisu na zlot wraz z linkiem do wpłaty jeśli nie wykonasz jej od razu.

Jak szybko dostanę potwierdzenie zapisu na zlot?

Potwierdzenie dostajesz od razu. Lista uczestników aktualizowana będzie kilka razy na dobę.

Do czego uprawnia opłata zlotowa?

Przyczyniasz się do powstania tego wydarzenia, dzięki 🙂 W ramach opłaty dostaniesz vouchery do wykorzystania w gastronomii na terenie zlotu, poza tym otrzymasz pakiet startowy z pamiątkami i gadżetami od sponsorów, będziesz mógł wziąć udział w konkursach wiedzy, w konkursie na pojazd zlotu oraz pojazd publiczności… a warto brać udział w konkursach  🙂

Czy można zaprezentować / wystawić się jako klub?

Oczywiście, o to właśnie chodzi, im więcej tym lepiej, dajcie nam znać tylko jeżeli szykujecie większą grupę z danego klubu, żeby przygotować dla Was przestrzeń.

Czy można zabrać klubowe flagi / banery?

Wręcz trzeba!

Co się wydarzy jak będzie zła pogoda?

Nie będzie złej pogody, to niemożliwe 😉

Czy można przyjechać popatrzeć / pokibicować?

Pewnie, można, trzeba zarejestrować się jako gość i wykupić bilet wstępu. W ramach biletu otrzymasz voucher do wykorzystania w gastronomii na terenie zlotu. Wjazd na teren pojazdem włoskim wymaga rejestracji!