Zasady wejścia na teren wydarzenia

Zlot Forza Italia 2021 już za kilka dni! Mamy dla Was garść informacji organizacyjnych:

Bilety

Bilety wstępu będą miały charakter QR kodu, który otrzymacie w czwartek 16.09 na maila podanego przy rejestracji. Kody będą rozsyłane między godziną 15 i 17 w czwartek 16.09.

NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI KUPIENIA BILETU NA MIEJSCU WYDARZENIA. 

Deklaracje COVID

Każda osoba dorosła i dzieci powyżej 12 lat muszą mieć wypełnioną deklarację COVIDową, którą przekazują wjeżdżając na teren zlotu. Szablon zostanie rozesłany do samodzielnego wydruku i podpisu w czwartek. Prośba o wykonanie tego samodzielnie, aby nie wypisywać deklaracji ręcznie na wjeździe, usprawni to płynność wjazdu na teren.

Uczestnicy

Wszyscy uczestnicy wjeżdżają na teren zlotu po okazaniu QR kodu i są kierowani na miejsce ekspozycji swojego pojazdu. Proszę o stosowanie się do próśb naszej ekipy organizacyjnej. Nie jesteśmy w stanie spełnić każdego życzenia, ustawienia itd. Jest bardzo dużo załóg i chcemy Was jak najlepiej zorganizować.

Po ustawieniu pojazdu uczestnicy zgłaszają się do biura zlotu po odbiór pakietów i zamówionych koszulek.

Odwiedzający

Odwiedzający wjeżdżają na teren zlotu po okazaniu QR kodu. Każda osoba dorosła i dzieci powyżej 12 lat muszą być zarejestrowani na wydarzenie. Jeśli w jednym aucie wjeżdża kilka osób, każda osoba musi okazać QR kod do zeskanowania oraz przekazać podpisaną deklarację COVIDową. Na bramie wjazdowej Odwiedzający otrzymają vouchery do wykorzystania w gastronomii na terenie zlotu.

NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI KUPIENIA BILETU NA MIEJSCU WYDARZENIA.