O sztuce pokonywania nie tylko zakrętów i wychodzeniu z nich na prostą

Podczas zlotu Forza Italia swój rynkowy debiut będzie miał niezwykły album. Książka Samochodem przez Alpy – trasy dla zuchwałych zrodziła się z pasji do podróżowania samochodem i do… krętych dróg. Maciej Ziemek – juror prestiżowego europejskiego konkursu Car of the Year oraz Mariusz Barwiński – artysta, fotograf i filmowiec przejechali Alpy wzdłuż i wszerz, i z niejednego pieca pizzę jedli.

23 trasy opisane na 248 stronach i zilustrowane ponad 400 fotografiami zostały opowiedziane z perspektywy miłośnika rajdów samochodowych. Zawrót głowy murowany. Z autorami albumu będzie można spotkać się podczas zlotu oraz, oczywiście, wyjechać z Rozalina z egzemplarzem ozdobionym  ich autografami. Można również pojechać z nimi w Alpy, aby osobiście zobaczyć piękno nie tylko gór, ale przede wszystkim alpejskich dróg i odwiedzić mnóstwo interesujących miejsc opisanych w książce. O szczegółach poinformują podczas sobotniej prelekcji.

Maciej Ziemek jest również autorem testu Alfy Romeo Giulii GTAm, który ukazał się na stronie ForzaItalia.pl, a który przez tylko jeden weekend dotarł do ponad 60 tys. osób.

Dla uczestników zlotu autorzy przygotowali specjalną ofertę -15% przy użyciu kodu rabatowego “forzaitalia”: https://www.cartrip.pl/produkt/ksiazka-samochodem-przez-alpy-trasy-dla-zuchwalych/